فضائيات| مكتبة الدريم بوكس | مركز رفع الصور | فضائيات نيوز
تعليم الفوتوشوب

العودة   الإبداع الفضائي > >

معلومات عامة ، حدث في مثل هذا اليوم احداث اليوم , احتفال جوجل , السيرة الذاتية , ويكيبيديا , معلومات عن الطب , الصحة , الطبخ , التداوي بالاعشاب , العناية بالبشرة , ماسك تنيض , شخصيات مهمة

عکس سفیر عربستان سعودی به پذیرش رئیس رفسنجانی، حقیقت و جزئیات رفسنجانی، رئیس یک بوسه

سفیر جدید عربستان سعودی در تهران با اکبر هاشمی رفسنجانی دیدار و دعوت ملک عبدالله پادشاه عربستان از او را یک بار دیگر تکرار کرده است.

LinkBack أدوات الموضوع
الصورة الرمزية New Sat
حبيب أبو زكريا

افتراضي عکس سفیر عربستان سعودی به پذیرش رئیس رفسنجانی، حقیقت و جزئیات رفسنجانی، رئیس یک بوسه

سفیر جدید عربستان سعودی در تهران با اکبر هاشمی رفسنجانی دیدار و دعوت ملک عبدالله پادشاه عربستان از او را یک بار دیگر تکرار کرده است.
در این دیدار که خبر آن شامگاه دوشنبه اول اردیبهشت منتشر شده، عبدالرحمن بنغرمان شهری به آقای رفسنجانی گفته است "جنابعالی جایگاه ویژه‌ای نزد مسئولان و مردم عربستان دارید و من یکبار دیگر دعوت امیر از جنابعالی برای سفر به عربستان را تجدید می‌کنم و مردم و مسئولان عربستان منتظر دیدار شما هستند."

به گزارش وب‌سایت رسمی اکبر هاشمی رفسنجانی، او گفته است "باید تلاش کنیم تا زنده هستیم، معیاری برای همکاری دنیای اسلام تعریف و تنظیم کنیم، چون اختلافات، نا امنی‌های منطقه‌ای را گسترش می‌دهد و باعث تضییع امکانات کشورهای اسلامی می‌شود."
آقای رفسنجانی گفته است "اگر ایران و عربستان در مسائل منطقه‌ای و جهان اسلام هماهنگ باشند، فتنه‌گران بین مسلمانان، مجالی برای القا اختلاف بین پیروان مذاهب اسلامی نخواهند داشت."
او به آخرین سفرش به عربستان و دیدار با ملک عبدالله اشاره کرده و از عملی نشدن طرح تشکیل کمیسیون علمایی متشکل از علمای شیعه و سنی گله کرده است.
سفیر عربستان خطاب به هاشمی رفسنجانی
"جنابعالی جایگاه ویژه‌ای نزد مسئولان و مردم عربستان دارید و من یکبار دیگر دعوت امیر از جنابعالی برای سفر به عربستان را تجدید می‌کنم و مردم و مسئولان عربستان منتظر دیدار شما هستند"
آقای رفسنجانی گفته است "اگر آن طرح در دو کشور جدی گرفته می‌شد و علما، مرجع حل اختلافات قرار می‌گرفتند، دیگر تندروها و متعصبان نمی‌توانستند با کشتارهای انتحاری و از ایجاد تفرقه و نزاع بین کشورهای اسلامی به نفع استعمارگران در جهان اسلام میدان‌داری کنند."
اکبر هاشمی رفسنجانی گفته است از علاقمندان و طراحان بهبود روابط ایران و عربستان سعودی است. پس از انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته و پیروزی حسن روحانی، آقای رفسنجانی برای دست زدن به تلاش برای بهبود روابط ایران و عربستان ابراز آمادگی کرده اما گفته بود "این کار نیازمند رسیدن رهبران جمهوری اسلامی به تصمیم واحد است."
از زمان تغییر دولت ایران در سال گذشته، روابط ایران با کشورهای منطقه خلیج فارس رو به بهبود گذاشته و تماس و سفر مقام‌های ایران و کشورهای منطقه افزایش یافته اما این وضعیت هنوز به طور محسوس شامل روابط ایران و عربستان نشده است.

عکس سفیر عربستان سعودی به پذیرش رئیس رفسنجانی، حقیقت و جزئیات رفسنجانی، رئیس یک بوسه

من مواضيعى في فضائيات عيد مولد النبي هل هو بدعة ام لا , هل الاحتفال بالمولد النبوي بدعة
فوائد اللوز المر و هل يحتوي علي مادة سامة , فوائد اللوز المر للبشرة و الشعر
موضوع حول البيئة مقدمة و خاتمة , علاقة البشر بالبيئة
كيف اكون قوية الشخصية أمام الناس , السمات التي ترتبط بالشخصيات القوية
طريقة عمل عيش السرايا طريقة عمل عيش السرايا بالنسكافية
اكلات نباتية صحية غنية بالبروتين فوائد النظام الغذائي النباتي

الكلمات الدلالية
,

الساعة معتمدة بتوقيت جرينتش +3 . الساعة الآن » 19:17.